CSODAPÓK ÓVODA
KŐBÁNYA
Aktualitások
Csodapók Alapítvány Csodapók Alapítvány 2017 évi Mérleg Csodapók Alapitvány közhasznúsági jelentése 2017 Óvodánkban  2003-ban létrehoztuk a „Csodapók Alapítványt”. Az Alapítvány adószáma: 18181751 - 1 - 42 Az Alapítvány számlaszáma: 11710002-20084479 Célja: Kulturális programok szervezése az óvodába meghívott előadóművészek díjazása báb- és gyermekszínház bérletek vásárlása rendezvényekre való utazás költségeihez hozzájárulás A külső világ tevékeny megismerése és környezetvédelmi nevelés segítése autóbuszos kirándulások szervezése állatkerti bérletek vásárlása Az egészséges életmódra nevelés manuális és logikai készséget fejlesztő játékok vásárlása mozgásfejlesztést segítő udvari többfunkciós fajátékok, mászókák vásárlása A korszerű táplálkozásra nevelés. A gyermekek nyári táborozásához hozzájárulás. A   szülői   támogatás   formáját   és   mértéke   10   hónapra   havi   1   200.-   Ft,   melyet   a   kitöltött   nyilatkozatok alapján lehet befizetni. (csekk, átutalás, készpénz befizetés, egy összegben, havi részlet)